Зарегистрироваться
УКР рус
 
Продам / купить
ToxControl, Львовская обл.
Продам / купить

ToxControl, Львовская обл.

Регион: Львовская обл.   (Львов)
Архивное объявление
Найти похожие
ТОВ»Кормагро-Т» - головний на Україні, дилер європейського виробника кормових добавок, дезінфектантів та пробіотичних препаратів JHJ Sp. z o.o. (Польща).
(//agro-ukraine.com)
ToxControl Advance- це мікробіологічно активний препарат, який всеспрямованим чином зменшує кількість токсинів в кормах. Спеціально підібраний комплекс мікроінкапсульованих мікроорганізмів та інших органічних і мінеральних елементів дезактивує значну кількість токсинів, присутніх в кормах і шлунково-кишковому тракті. Завдяки унікальної композиції елементів ми отримаємо ефект синергії, який посилює ефективність препарату.
Застосування: Забезпечення оптимальної якості кормів, покращення їх засвоєння, завдяки регуляції мікрофлори травного каналу, що збільшує продуктивність свиней та птиці. Відновлює бар’єрну функцію печінки.
Дозування: Вносять у корми, згідно з нормами та рецептори, затвердженої у встановленому порядку, на комбікормових заводах або у кормоцехах, шляхом рівномірного змішування з розрахунку: 400-800 грам на тонну повнораціонного корму.
Дополнительно
ID объявления: #851078 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
Щелочное моющее средство
Ровенская обл.
25-09-2023
Кислотное моющее средство Superacid HW
Ровенская обл.
25-09-2023
ru
/ru/
0