Зарегистрироваться
УКР рус
 
 /  Корма, комбикорма, добавки  /  Мука кормовая  /  Якісне пір'яне борошно (протеїн 80%)
Продам / купить
Якісне пір'яне борошно (протеїн 80%), Херсонская обл.
Продам / купить

Якісне пір'яне борошно (протеїн 80%), Херсонская обл.

Регион: вся Украина, Херсонская обл.
Архивное объявление
Найти похожие
Пір’яне борошно, що виробляється з відходів птахівництва, являє собою білковий концентрат, широко використовуваний в сільськогосподарському тваринництві і рибній промисловості в якості високопротеїнової кормової добавки.

Це досить новий вид кормових добавок, який вже став доволі популярним серед рибних господарств в якості високопротеїнової кормової добавки, адже риба, як і сільськогосподарські тварини, потребують якісних і біологічно цінних кормів. Так само активно Пір’яне борошно використовують виробники кормів для домашніх тварин в якості протеїнового концентрату. Традиційні тваринницькі ферми, поряд з рибним борошном, не менш активно застосовують пір’яне борошно в своїх раціонах.
(//agro-ukraine.com)
Популярність пір’яного борошна зумовлена її низькою вартістю і вищім рівнем засвоюваного протеїну у порівнянні з рибним борошном. Відповідно, використання пір’яного борошна в першу чергу економічно вигідніше рибного, адже за меншої вартості пір’яне борошно забезпечує більшу ефективність годування.

Ми виробляємо пір’яне борошно за нової прогресивної технології вологої екструзії, що гарантує повне збереження всіх цінних вітамінів, мікроелементів і поживних речовин у незмінному стані, і в той же час забезпечує відсутність бактеріологічного забруднення готового продукту. Така технологія передбачає глибокий гідроліз, що означає розщеплення білків в процесі виробництва на велику кількість амінокислот, що в свою чергу гарантує найвищий рівень біодоступності. Так, засвоюваність нашого пір’яного борошна становить близько 93%, що робить її безумовним лідером серед протеїнових кормових добавок. Тому з впевненістю можна сказати, що таке пір’яне борошно значно перевершує рибне за якісними та економічними показниками.

Гарантія високої якості – це наша перевага і Ваш фактор успіху!
Дополнительно
ID объявления: #1034834 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
Мясокостная мука, Костная мука 3
Днепропетровская обл.
01-03-2024
ru
/ru/
0