Зарегистрироваться
УКР рус
Управление объявлениями
 
 /   /   /  Продам насіння канадськоі гречки ГРЕНДБІ
 /  ... / Гречка
Продам / купить
Продам насіння канадськоі гречки ГРЕНДБІ, Хмельницкая обл.
Продам / купить

Продам насіння канадськоі гречки ГРЕНДБІ, Хмельницкая обл.

Регион: вся Украина, Хмельницкая обл.  (Летичівський р-н)
 
Назначение зерна: Посевной материал
 
Канадський сорт гречки GRANBY врожаю 2017р.
Гречка (Fagopyrum esculentum) Ярий сорт GRANBY гречки продовольчої, розроблений відомим канадським Холдингом SERTIS і концерном UNION CARBIDE. Однорічна культура рід рослин з сімейства гречані висотою 150-165 см. Рослина гречки нагадує форму куща малини 10 стебел ростуть від вузла кущіння знизу в верх з нахилом на 50 градусів, стебло прямостояче гіллясте н на яких розташовуються квітки гречки, суцвіття запашні кисті, плоди тригранні коричневі або темно - сірі горішки з гострими ребрами покриті плівчастими оболонками. Для отримання крупи плоди звільняють від цих неїстівних оболонок обрушують на спеціальних млинах. Насіння гречки проростають при температурі + 16 - + 18 С сходи гречки з'являються при температурі + 20 ° С *, дружні сходи гречки з'являються на 7 - 9 день. Після появи сходів рослини гречки швидко нарощують листову масу, затінюючи поверхню грунту перешкоджаючи тим самим проростання насіння бур'янів. Крім того коренева система гречки інгібує розвиток бур'янів виділенням в грунт речовин званих Біогербіциди, які гальмують на деякий час розвиток бур'янів. Сходи гречки гинуть при температурі + 2 С * тому гречку починають сіють починаючи з травня і закінчуючи в серпні. Від появи сходів до бутонізації гречка росте швидко, а від бутонізації до початку дозрівання насіння - дуже енергійно в цей період гречка накопичує більше 70% загальної маси сухої речовини. Корінь стрижневий сильно гіллясте.
. 1) Характеризується підвищеною посухостійкістю гречки до +50 С *.
2) Характеризується стійкістю до високих температур під час цвітіння і плодоутворення пилок гречки не згорає. 3) Чи має стійкий імунітет до багатьох захворювань гречки, що вражають звичайні сорти гречки і не уражається цими захворюваннями.
4) Сорт гречки стійкий до шкідливих комах вражаючим звичайні сорти гречки (т. К. Всі види попелиці, мінуючої мухою, всі види совок озимої, совка - гамма, моль, пильщик, трипс, галлица, листоблішка гречана, комарик гречаний, личинка хруща, стеблевая нематода і т.д.) в зв'язку з впровадженим в структуру клітини ДНК - гречки тетра гена виділеного з рослини полину гіркого.
5) Стійка до засолення грунтів. 6) Зерно гречки рівномірно дозріває на всій рослині і не обсипатися, до повного дозрівання плодів гречки, завдяки цьому гречка не потребує десикації, збирається гречка на пряму комбайнами. 7) Рослина гречки є самозапильних і тому не вимагає присутності бджіл. (//agro-ukraine.com)
Маса 1000 насінин - 30-35 грам.
Потенціал врожайності канадського сорти гречки GRANBY становить 45 - 57 цент. (Реальна до 40ц \ га) з 1 - га.в залежності від грунту і регіону.(перевірено в Хмельницькій області в 2017р.)
Норма висіву гречки сорту GRANBY на 1 - га становить - 47-50 кг з розрахунку 45-47 шт.на 1 погонний метр точними севалки або севалки нашого виробництва зерновими З 3 3,6, СЗУ - 3,6, бурякової севалки ССТ - 12Б висівається насіння гречки на глибину загортання насіння 6 см - 7 см. Норма висіву гречки сорту GRANBY на 1 - га становить - 50-60 кг з розрахунку 50-55 шт.на 1 погонний метр точними севалки або сівалки нашого виробництва зерновими З 3 3,6, СЗУ - 3,6, бурякової сівалки ССТ - 12Б висівається насіння гречки на глибину загортання насіння 6 см - 7 см. гречку можна висівати, як звичайним рядовим способом міжряддя на 15 см і широкорядним способом 45 або 60 см.При широкорядних способі посіву врожайність відповідно зменшиться. Посів канадського сорту гречки GRANBY починається з травня і триває посів включно по серпень з урахуванням регіонів вирощування.
Гербіциди: гербіцид Гезагард КС / 500 г / л прометрину - 1,5-2,0 літра на 1 - га до сходів.
Добрива нітроамофоска 150 кг - 160 кг вноситься після посіву культури. Хороші результати дає застосування гумату калію натрію з мікроелементами при 2-х кратній обробці (1-.обробка фаза 3-5 листків, 2 освіту суцвіть). .
Вегетаційний період канадської гречки сорту GRANBY від посіву до збирання становить 70 -75 днів (ранній).
 
Телефон, на усмотрение администратора, может быть предоставлен по запросу через форму связи
Дополнительно
ID объявления: #752275 (добавлено незарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
Продам насіння канадської гречки Гренбі 7
Посевной материал
Хмельницкая обл.
22-05-2019
Продам насіння канадської гречки АРНО 7
Посевной материал
Хмельницкая обл.
22-05-2019
Продам посівний матеріал насіння гречки канадської гренбі самозапильної
Посевной материал; 35 тонн
Тернопольская обл.
04-05-2019
Гречка Гренбі, Арно, Дикуль
Посевной материал; 40 тонн
Сумская обл.
20-05-2019
Продам насіння гречки, сорт Гранбі( Канада), Цена35
Посевной материал
Харьковская обл.
20-05-2019
Продам семена гречихи Юбилейная 100
Посевной материал
Кировоградская обл.
20-05-2019
Продам семена гречихи Слобожанка
Посевной материал; 15 тонн
Харьковская обл.
25-04-2019
ru
/ru/
0