Зарегистрироваться
УКР рус
Управление объявлениями
 
 /   /   /  Семена подсолнечника Нертус НС-Х-498 (Элит)
Продам / купить
Семена подсолнечника Нертус НС-Х-498 (Элит), Харьковская обл.
Семена подсолнечника Нертус НС-Х-498 (Элит)
Продам / купить

Семена подсолнечника Нертус НС-Х-498 (Элит), Харьковская обл.

Регион: вся Украина, Харьковская обл.  (Харьков)
Архивное объявление
НС-Х-498 (фракція еліт) - простий гібрид соняшнику, виведений з насіння сербської селекції. Призначений для вирощування cіспользованіем технології СУМО. Період вегетації рослин триває 108-113 днів. Найкраще проявляє себе кліматичних умовах, характерних для лісостепової та степової зон України.

Характеристика гібрида НС-Х-498: Відрізняється середньою інтенсивністю росту сходів на початковому етапі. Максимальна висота дорослої рослини становить 140-160 см, толщінастеблі - середня. Гібрид відрізняється високими показниками врожайності (більше 45 ц / га при дотриманні рекомендацій щодо вирощування) і неймовірною стійкістю до найбільш типовим хвороб (фомопсис, фомоз, вугільна гниль, соняшниковий моль), а також стресових факторів вирощування. Також він характеризується стійким імунітетом до 5-ти рас вовчка.

Вроджена здатність утворювати разветвленнуюмощную кореневу систему, допомагає растеніямлучшеіспользоватьпочвенную вологу і переносітьзасуху. Таким чином, гібрид НС-Х-498очень стійкий до вилягання і осипання.

Сформовані кошики растенійотлічаются опуклою формою і діаметром до 21-25 см. Насіння - подовжені, маса 1000 штук дорівнює 60-70 грамам. Показник вмісту олії становить 48-50%. (agro_ukraine copy, 54,224,102,26, 19,11)

Виробник рекомендує дотримуватися следующіхпоказателейгустоти рослин на полях з гібридом НС-Х-498 перед збиранням врожаю: 50-55 тис / га в степу і 55-60 тис / га в лісостеповій зоні.

На посівах гібрида НС-Х-498 можна застосовувати гербіциди групи сульфонілсечовин, оскільки він толерантний до них.

Вирощено: Компанією «Нертус», що отримала офіційний дозвіл сербського НДІ рільництва та овочівництва (м Нови Сад) на виробництво посівного насіння ряду гібридних сортів соняшнику на основі наданих зразків.

Подробнее: Alevit.com.ua
Дополнительно
ID объявления: #600351 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
ru
/ru/
0