Вся Украинаauto
 /   /  ТОВ «Мулард Україна» реалізує бройлерні ІНДИКИ з Франції.
 
ТОВ «Мулард Україна» реалізує бройлерні ІНДИКИ з Франції. ТОВ «Мулард Україна» реалізує бройлерні ІНДИКИ з Франції. ТОВ «Мулард Україна» реалізує бройлерні ІНДИКИ з Франції.
Все фото в большом размере
Продам / купить

ТОВ «Мулард Україна» реалізує бройлерні ІНДИКИ з Франції., Волынская обл.

Регион: Волынская обл.
У нас є на продаж два бройлерні кроси:
• ІНДИК КАНАДСЬКИЙ ЧОРНИЙ,
• ІНДИК КОРИЧНЕВИЙ.
Ці індики є результатом генетичного відбору, зробленого однією і тою ж французькою компанією, яка генетично відібрала качку МУЛАРД. Весь його потенціал генетичний виражається у вільному вихованні, що забезпечує повне задоволення фермерів і саме тому, в минулому році, він отримав у Франці медаль, за високу якість продукції. Тому ці індики ідеально підходять для відгодівлі в домашніх умовах. Вони дуже стійкі до хвороб та швидко ростуть. В віці 7 тижнів індик досягає ваги 5 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі індик досягає ваги приблизно від 7 до 9 кг.
Примітка!!! Ми продаємо тільки самців.
У нас є всі необхідні свідоцтва та сертифікати, які дають покупцеві 100% гарантії, що купує справжніх індиків кросу КАНАДСЬКИЙ ЧОРНИЙ або КОРИЧНЕВИЙ.
Крім того гарантуємо практично 100% виживання у кінцевого клієнта. Це пов’язано зі спеціальною технологією транспортування та відгодівлею добових індиків. Індик з Франці транспортується в найсучасніших автомобілях з повним контролем клімату на наші пташники у Польщі, де протягом 5 днів відпоюються спеціальними препаратами і відкормлюються високої якості кормами, що внаслідок призводить до збільшення імунітету та дає відповідну енергію початкового росту. На шостий день індики перевозяться на наші пташники в Україні, де в найближчі 3-4 дні знову відпоюються і відкормлюються. Продаж відбувається тільки на 9-10 день. Транспортування, в одному та другому випадку, не триває довше, ніж 24 години.
Ми продаємо індики тільки оптом, від 1000 шт.
Якщо у Вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми на них відповімо.
 
Контакты скрыты
Телефон и другая контактная информация, на усмотрение администратора, могут быть предоставлены по запросу через форму связи
 
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
Суточный Бройлер. Индюшата БЮТ8. Мулард. Цыплята Космос,Редбро. Гуси.3
Одесская обл.
Суточный индюк!!!35 грн.
19-05-2014
Киевская обл.
Бройлер КООБ 500 Индюшата БИГ 62
Донецкая обл.
Продам суточных и подрощенных индюшат2
Харьковская обл.
Индюшата БИГ-6
Индюшата БИГ-645 грн.
30-01-2015
Житомирская обл.
Одесская обл.
Продам Индюшат суточных (подрощенных)9
Харьковская обл.
Вся Украина / Птица, молодняк, инкубационные яйца 469 / Индюки, индюшата 28ru
/ru/
0